Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aomine x Kuroko

 Po skončení tréninku jsem zůstal ještě chvíli v tělocvičně a zkoušel jsem házet na koš.Občas jsem i nějaký trefil, ale moc jich nebylo. "Moc ti to nejde." zasmál se za mnou někdo. "A co ty?"řeknu naštvaně a otočím se."Aha, promiň to jsi ty."řeknu, když uvidím Aomineho."Zkus to ještě jednou" řekne a jde pro míč.Vezmu si míč a mířím na koš."Počkej" ještě mě zastaví. "Dám ti motivaci, když mineš, udělám něco, co se ti nebude líbit." "Jak myslíš" kývnu a hodím směrem na koš."Vedle" řekne Aomine a políbí mě."Co to děláš" vyjeknu a odžduchnu ho. "Trestám tě.Hoď znovu a teď se tref" pobídne mě. otočím se od něj a hodím.Dívám se na míč, který zase letí mimo."Zvedni ruce." Udělám co chce a on mi vysleče tričko.Hodím znovu. Míč krouží po obruči, ale dovnitř nespadne. Aomine mě znovu políbí a rukou mi přejede po zádech."No tak Tetsu, musíš se snažit." Hodím ještě jednou a konečně se trefím."Jo mám to!"vykřiknu. Aomine se usměje a rozcuchá mi vlasy,otočí se a jde pryč. Hodím po něm míč a trefím ho do zad. Prudce se na mě otočí."Zahrajeme si jeden na jednoho?" nabídnu mu, když už je tady."Jasně" usměje se."Vítěz dá poraženému úkol, co ty na to?" Přikývnu a rozběhnu se ke koši.

 

Nakonec jsem prohrál o dvacet o bodů, i když mě určitě šetřil."Tak jsem vyhrál."zašklebí se na mě."Zveš mě na večeři."řekne mi a já se jdu obléct.Vyjdeme z tělocvičny a chytne mě za ruku."Když už jsem vyhrál, tak si to chci pořádně užít." Zastaví se mi srdce.Nechci aby mě držel za ruku, ale je to docela příjemné."dal bych si pizzu." oznámí mi a vede mě do pizzérie. Dáme si tam jednu na půl, ale já sním jen dva kousky."Díky za pěkný večer."řekne, když mě doprovodí domů."Měj se." odpovím mu a jdu dovnitř. Osprchuju se a mířím přímo do postele. Zdá se mi, jak jsme s Aominem někde na pláži.Jsme tady sami a sedíme jemné písku.Má ruku položenou na mém rameni a tiskne mě k sobě.Políbím ho na krk a díváme se na západ slunce. Podíváme se na sebe a Aomineho rty se přibližují k mým. "Neeee"vykřiknu, když se probudím.Sedím v posteli celý udýchaný.  Vyděšeně se rozhlížím a potom se podívám na budík. Je neděle sedm hodin ráno.

 

Už nemůžu spát, obleču se a chystám se do obchodu.Beru si nějaké pečivo ke snídani a jdu směrem k pokladnám. Koutkem oka uvidím, jak Aomine stojí u Kagamiho. O něčem se baví a Aomine se u toho usmívá.Kagami mu položí ruku na rameno. Jdu k nim blíže."Takže Kuroko?Vážně?" Směje se a pak ho obejme. Udělám krok dozadu a vrazím do regálu s plechovkami.Pár plechovek spadne a Aomineho se na mě podívá. Zrudnu a začnu vracet plechovky na své místo."Tetsu, ty mě sleduješ?"ptá se udiveně."To se ti jen zdá. Je náhoda, že jsi tu na mě narazil."odpovím a jdu k pokladně.Spěchám domů, ale cestou narazím na Kiseho. Slyším, jak na mě z dálky volá."Jak se máš, dlouho jsme se neviděli."povídá, když dojdu ke mně. "Jsi nějaký rozrušený, co se stalo?" vyptává se."Všechno je v pohodě."odpovím a usměju se."Moc tak nevypadáš, nechceš mi to říct?" Rozmyslím se a pozvu Kiseho k sobě. Nachystám snídani a dám se do vyprávění. "Měl jsem sen, kde jsme byli s Aominem na pláži. Jen mi dva, to bylo děsivé.A pak, když jsem ho dneska viděl s Kagamim,úplně jsem znervózněl." Kise se zasmál"Ty jsi se nám zamiloval. Sice je to Aomine, ale i tak ti to přeju.""Nech toho, to není pravda." bráním se. Kise na mě podezřele civí."jen si to připusť." Nechci to poslouchat a tak jdu umýt nádobí."Tak já už půjdu a ať ti to vyjde.Vyprovodím Kiseho a přemýšlím o tom, co řekl. 'Nechci, aby to byla pravda. Jestli jsem se do Aomineho zamiloval, bude to čím dál horší.Bojím se, že má radši Kagamiho než mě.'

 

Chvíli poté, co vyprovodím Kiseho, mi zazvoní mobil."Ahoj Tetsu, nechceš někam zajít?" Hned poznám Aomineho hlas a jsem nadšený, že mi volá."Jasně a kam?""To ještě nevím, stavím se pro tebe a něco vymyslíme." Jen to dopověděl zavěsil.Jdu se ještě rychle osprchovat. Jen si vymyju šampón z vlasů a slyším někoho zvonit u dveří. Zpanikařím, dám si ručník kolem pasu a jdu otevřít. U dveří stojí Kagami."Co tu děláš?" zeptám se ho překvapeně."Chtěl jsem se s tebou rozloučit, jedu na tři roky do Ameriky.""To myslíš vážně, a co škola a tým?"Chci aby tady zůstal, ale nechci, aby se přibližoval k Aominemu."Do školy budu chodit tam. Jedu tam za svou trenérkou, takže basket budu hrát pořád." vysvětlí mi a obejme mě na rozloučenou. Poté se otočí a jde pryč. Když mi uvolní výhled, uvidím Aomineho, který je zděšený a utíká pryč."Aomine, počkej!"volám za ním ještě. Jak jsem čekal, nezastaví a tak se rozběhnu za ním.Po chvíli zpomalí a chodí ulicemi. Rychle ho doběhnu a chytnu ho za ruku."Tetsu, vyděsil jsi mě." Pustím mu ruku."Promiň, jen jsem ti to chtěl vysvětlit.""Od té sázky, jak jsi mě políbil, tak se stalo pár věcí.Myslím, že jsem se do tebe zamiloval.V tom obchodě jsem tě nesledoval, ale tak trochu odposlouchával.A s Kagamim nic nemám. přišel se jen rozloučit.""Věřím ti, ale nemusel jsi za mnou běžet jen v ručníku.Dívají se na nás lidé"Zrudnu a rozhlížím se kolem.Aomine mi půjčí mikinu a vede mě k němu domů.

 

"Posaď, se donesu ti nějaké oblečení.Můžeš tady zůstat přes noc, tak ti půjčím něco na spaní." Odejde a já sedím na pohovce a koukám se do zdi."Tady." Hodí na mě boxerky a tričko."Je teprve poledne"řeknu, ale sundám si ručník a chystám se převléct."Jestli chceš můžeš zůstat nahý." zasměje se a zezadu mě obejme. Ztuhnu a otočím se k němu. Dám mu pusu na tvář. On mě začne líbat a chytne mě za zadeček. Sundám mu tričko a rukou jedu po jeho bříšku dolů ke kalhotám. Pomalu je rozepnu a on si je sundá a s boxerkama. Rukou ho uspokojuju a on mi dělá totéž. Přitiskne si mě blíž k sobě a olízne mi tvář. Začnu ho vášnivě líbat a zrychluju pohyby rukou. Uděláme se oba zaráz a já se zadusím v polibku. Sedneme si naproti sobě na pohovku. „Lehni si a uvolni se.“  Poslechnu ho a on mi dá nohu na opěradlo. Začne si mě připravovat. Krouží prstem kolem mého vstupu a pak ho dá dovnitř. Vzdychnu a chytnu ho za ruku, kterou má na mém bříšku. Po chvíli přidá druhý prst. Pohybuje s nimi a roztahuje je. Vzdechům se nebráním a nechám ho dělat si, co chce. „Dej mi minutku“ odejde pryč a já se zatím vydýchám. Když dojde, v ruce má lubrikant. Asi půlku vymáčkne a oba nás natře. Chytne mě za boky a pomalu do mě vstoupí. Zasténám a on se ve mně začne pohybovat. Postupně si sednu a lehne si on. Drží mě za zadeček a já se na něm pohybuju. Jednou rukou mě pustí a hladí mi přirození. Na chvíli přestanu a stáhnu se. To Aomineho pěkně nažhaví. Sundá mě za sebe a obrátí mě na břicho. Chytne mě za rameno a silně přiráží. Sténám bolestí, ale taky si to užívám. „Tetsu jsi úžasný. Už budu.“  Cídím, jak zrychluje. Přirazí a udělá se do mě. Cítím, jak mě jeho sperma zaplňuje. Já se udělám s hlasitým výkřikem, sklopím hlavu a postříkám si bříško i obličej. Aomine mě pusté a já se opírám o lokty. Cítím, jak ze mě vytéká jeho sperma, a lehnu si na záda.

Aomine mi roztáhne nohy a lehne si na mě. „Tetsu? Můžu tě ještě využít? Jsem pořád nadrženej“ prosí mě. Zvednu ho a políbím. „Jistě“ posbírám zbytky energie, usměju se a vezmu jeho penis do úst. Aomine mě chytne za vlasy „D-díky.“ Lížu špičku jeho penisu a potom ho uspokojuju po celé délce. Zrychluju tempo a Aomine se mi udělá do úst. Je toho moc, odtáhnu se a tak mi postříká i obličej. Spolknu to a on mi jazýčkem očistí tvář. „Ještě není konec“ zasměje se a otočí mě na bok. Zvedne mi jednu nohu a vnikne do mě. Opírám se o obě ruce, ale jeho přírazy jsou čím dál tvrdší. „Už nemůžu“ řeknu mu unaveně. Pustí mi nohu a já ležím nehybně na zádech. „Tak jen lež a užívej si.“ Poslechnu ho a zavřu oči. Pohybuje se v rychlém tempu a hraje si s mojí bradavkou. Už to nevydržím a postříkám nám oboum bříška. Aomine ještě párkrát přirazí a udělá se do mě. Chvíli nahlas oddechuje. Nechá mě ležet a jde se osprchovat. Jsem celkem unavený, ale je kolem jedné odpoledne a tak se dívám na televizi.

Když Aomine přijde ze sprchy, sedne si ke mně. „Můžu se jít taky osprchovat? Aspoň se trochu proberu.“ Jistě jen běž. Ručník si vem za skříňky.“ Jdu tedy do koupelny, vlezu do sprchy a pustím vodu. Jen tam tak stojím pod tekoucí vodou a přemýšlím o tom, co se právě stalo. Usměju se a užívám si sprchu. Když vyjdu z koupelny, cítím vůni něčeho sladkého. Dojdu do kuchyně a pozoruju Aomineho jak připravuje palačinky. „Chceš pomoct?“ zeptám se, i když je má skoro hotové. „To je dobré, běž si sednout. Hned to donesu.“ Sednu si ke stolu a pozoruju, jak si dává práci se zdobením. „Dobrou chuť“ popřejeme si a pustíme se do jídla. Je to úžasné. Dovedl bych si představit tady s ním žít. „Tetsu? Chtěl jsem ti jen říct, že musím odletět na dva týdny do Ameriky. Dostal jsem tam nabídku a možná se nevrátím.“ Přestanu jíst a jdu od stolu. „Asi bych měl jít domů“ rozhodnu se a jdu ke dveřím. Aomine sedí zklamaný u stolu. Vyběhnu ze dveří a až k domu se nezastavím.

Zase jsem běžel jen ve spodním prádle. Musím mu to potom vrátit, ale nechci ho vidět. Užije si se mnou a pak letí za Kagamim. Asi jsem mu nebyl dost dobrý. Doufám, že tam zůstane. Sundám si jeho věci a převléknu se. Potom si vezmu mobil a pošlu Aominemu zprávu „Časem ti to oblečení donesu. Doufám, že se budeš mít s Kagamim dobře.“ Odešlu mu ji a vypnu si mobil. Lehnu si do postele a mačkám polštář. Za chvíli je mokrá od slz. Den po dni ubíhá hrozně pomalu. Občas vstanu a jdu si pro něco k jídlu nebo do koupelny. Po dvou týdnech někdo zaklepe na dveře. Mám ještě horší náladu, ale jdu otevřít. Jen co otevřu, Kise vtrhne dovnitř.

„Jdu od Aomineho, prej máš vypnutý mobil. Chtěl přijít sám, ale musí ještě vybalovat.“ Hned na mě Kise začne mluvit a nepustí mě ke slovu. „Tak co máš s tím mobilem? A proč nechodíš na tréninky? Párkrát jsem tam byl za tebou, ale ty jsi tam nebyl. Udělal ti snad Aomine něco? Naštvaně se na něj podívám, povzdechnu si a začnu se mu znovu svěřovat. „Myslel jsem, že mě má rád a on odjede za Kagamim do Ameriky. Už ho nechci vidět. Nechápu, proč tam nezůstal.“ Vyhrknu na Kiseho a ten mě zmateně pozoruje. „O čem to mluvíš? On jel do Ameriky, protože tam dostal nabídku hrát basket. Možná se s Kagamim ani nepotkal. Vysvětlí mi. Stojím a čekám, kdy se propadnu. Kdybych ho nechal, aby mi to vysvětlil, nemusel jsem se s ním hádat. „Čeká na tebe doma. Chce ti to vysvětlit sám-„ Ani to nedořekne, vyběhnu z domu a mířím k Aominemu. Zazvoním u dveří a netrpělivě čekám. Když otevře, hned ho obejmu a povalím na zem. „Promiň, měl jsem tě poslouchat“ řeknu mu udýchaně. „To je dobré Tetsu. Měl jsem ti to říct hned. Dovol mi ti to vynahradit“ usměje se má mě a povalí mě pod sebe. Úsměv mu oplatím a on mi vjede rukou pod tričko…

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář